HAKKIMIZDA

2007 yılından bu yana müşterilerimize mağazamız kanalıyla Bursa'ya bağlı Mudanya ilçesinde hizmet vermekteyiz. İlk açılış tarihinden itibaren bulunduğumuz bölgede sektörün öncü işletmesi olmayı başardık. Uzun yılların birikimi ile edindiğimiz tecrübeyi 2018 yılının sonundan itibaren de online platformlara taşıma kararı aldık.

Amacımız ilk etapta daha geniş kitlelere, ürünlerimizi ulaştırmak, yeni müşterilerle tanışmanın kendi tarafımızca heyecanını yaşamaktı. Bu yolda güvenli ve hızlı bir alışveriş alt yapısı kurduk. Ziyaretçilerimize ivedi şekilde aynı gün kargolarını hazırlamakta vizyonumuzun en önemli parçası oldu.

Sapphire Bijuteri, online mağazası kapsamında yüzlerce model takı, sürekli resimli olarak  güncellenmektedir. O yüzden bizi sosyal ağ hesaplarımızdan ve web sitemizden sürekli takipte kalın.

En trend gümüş kolye modellerine, bir çok farklı tasarımda gümüş küpe modelleri yanında çelik takılara ve aksesuarlara www.sapphirebijuteri.com web sitemizden ulaşabilirsiniz. 7/24 keyifle alışveriş yapabilir, kredi kartı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sosyal ağ hesaplarımız, instagram platformunda,

@sapphirebijuteri @sapphire.bijouterie @sapphire.gumus @ vacide_sapphire_bijouterie

facebook sosyal ağ platformunda

facebook.com/sapphirebijuterionline

bizi takip edebilirsiniz.

Dükkan1

Dükkan2

Dükkan3

Dükkan4

Dükkan5

Dükkan6

Dükkan7