DEĞİŞİM & İADE ŞARTLARI :

 

Küpe, hızma, piercing gibi hijyenik ürünlerde (kan yoluyla bulaşabilen birçok hastılığı taşıyabilmesi sebebiyle) yasa gereği ve sağlığınız açısından iade ve değişim yapılamamaktadır... (Fabrikasyon Hatalı, Ayıplı Ürünler Hariç.)

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde sapphirebijuteri.com'a hesabım sayfasından başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz.

 

  • İade edeceğiniz ürüne ait, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

  • İade etmek istediğiniz ürünü faturanızla birlikte MNG Kargo ile adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. MNG Kargo haricinde farklı bir kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.

 

  • Ürünle birlikte fatura / fiş gönderilmezse iade işlemi yapılmaz.

 

  • İadeniz kabul edilip incelendikten sonra ödeme şeklinize sadık kalınarak 7 iş günü içinde tarafınıza geri ödeme gerçekleşir.

 

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI :

 

3 Gün İçinde ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının / fişinin ibrazı ile gelen ürünü ilgili birim kontrol ettikten sonra değişim yapılabilir. Değişim durumlarında, bir kez olmak kaydı ile kargo ücretini tarafımıza gönderilen kargoyu sapphirebijuteri.com, değişim yapıldıktan giden kargoyu Müşteri karşılamaktadır. Aşağıda geçen İade ve Değişim Kapsamı Dışında Kalan Ürünler'de değişim yapılmamaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM KAPSAMI DIŞINDA KALAN ÜRÜNLER :

 

  • Küpe, hızma, piercing gibi hijyenik ürünlerde (kan yoluyla bulaşabilen birçok hastılık taşıyabilmesi sebebiyle) yasa gereği ve sağlığınız açısından iade ve değişim yapılamamaktadır...
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. 
  • Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. 
  • Bu durumda kargo ücreti sapphirebijuteri.com tarafından karşılanmayacak ürün geri gönderilecektir.

 

  • İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmeyecektir.